Máme spoustu nového zboží. Přijďte se podívat.

Vaše optičky

Ing. et Bc. Pavlína Smejkalová (Drahotská)

Bakalářské studium optiky a optometrie úspěšně dokončila v červnu 2013 na lékařské fakultě Masarykovi univerzity v Brně a obhájila bakalářskou práci na téma: Korekční optické pomůcky pro dětského pacienta. Po celý čas studia pracovala na částečný úvazek ve Fokus optik v Brně.

V září 2013 se vrátila zpět do Žďáru nad Sázavou a otevřela si zde vlastní optiku. Ve studiu pokračovala dálkově a v roce 2015 si dodělala inženýrský titul v oboru management ve zdravotnictví na Fakultě managementu a ekonomiky Tomáše Bati ve Zlíně.

V roce 2019 se jí narodila dcera a optická rodina se rozrostla o dva nové členy: dceru Terezku a kolegyni Moniku. V současné době je sice na rodičovské dovolené, ale i tak se snaží optice hodně věnovat, pravidelně navštěvuje optické veletrhy a semináře. 

Bc. Monika Chalupová

V roce 2019 dokončila bakalářské studium optometrie v Olomouci. Už během studia byla součástí naší optiky jako praktikant a brigádník. Po dokončení školy nastoupila do optiky na celý úvazek a stala se tak důležitou součástí týmu. Vždy vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnější korekce dle vašich potřeb: brýlí či kontaktních čoček.